Deri ceketler almak istiyor

Sosyal Paylaşım:


Leather-jackets
Kaliteli deri ceket tedarikçileri arıyoruz
We are planning to open a specialist leather department and are therefore looking for suppliers of quality leather jackets. 
İngiltere’den yazan büyük bir online giyim alışveriş sitesinin bırakmış olduğu talebin tercümesidir: “20 yılı aşkın süredir firmamız, sadece Britanya’da değil İskoçya’da da önemli bir giyim mağazası olarak büyüdü.
Bizim perakende mağazamız 100.000 feet kare den daha fazla bir alana sahiptir ve yıllık elde edilen cirosu 25 milyon pound dur.
Ayrıca postayla sipariş kataloğumuz da mevcuttur, geçen sene 1.2 milyon katalog ilettik ve yaklaşık olarak 18 milyon pound luk bir ciro elde ettik.
Bu yıl kataloğu 1.5 milyona çıkarmayı ve ciroyu da %25 oranında artırmayı planlıyoruz, bunun yanı sıra gıda yemek mekanı ve restoranların alanını 9 bin metre kare daha genişlettik.
Site erkek giyim, bayan giyim, bayan moda ürünleri, balıkçılık departmanı, yiyecek reyonu, restoran ve bir tane satım dükkanı gibi çeşitli departmanlara ev sahipliği yapmaktadır.
Etkileyici iskoç kumaş ve doğal triko kumaşlı (kaşmir, kuzu yünü, merinos yünü) markalarımızın yanında, Max Mara, Gant, North Face, Joules, Basler, Gerry Weber, Meindl and Crocket & Jones gibi  önemli markalara depolarımızda yer veriyoruz.
Yukarıdakilerin hepsi ‘Ülkenin Giyim Yeri’ olmamıza yardımcı olmuştur.
Özel bir deri departmanı açmayı planlıyoruz ve bu yüzden kaliteli deri ceket tedarikçileri arıyoruz. İletişim bilgilerini sağlamanız mümkün mü?”
Over the past 20 years The House of Bruar has grown to be the most significant country clothing store in Scotland if not in Britain.
Our single retail store is over 100.000 Sq ft and has an annual turnover of twenty five million pounds.
We also have a mail order catalogue, last year we mailed 1.2 million catalogues and had a turnover of about eighteen million pounds.
This year we plan to increase to 1.5 million catalogues and increase turnover by 25%., we have also increased our food hall and restaurant space by another nine thousand sq ft.
 
The site is home to various departments such as menswear, ladies wear, ladies fashion, fishing department, food hall, restaurant and a sale shop.
We stock significant Brands like Max Mara, Gant, North Face, Joules, Basler, Gerry Weber, Meindl and Crocket & Jones which all sit alongside our impressive own branded tweeds and natural fibre knitwear (Cashmere, Lambswool and Merino).
 
All the above has helped us become known as ‘The Home of Country Clothing’.
We are planning to open a specialist leather department and are therefore looking for suppliers of quality leather jackets. 
Can you provide us with any contact details.